Jsem špičkový social media copywriter

Ukazuju ostatním, jak pracovat s obsahem

Foto ze školení Obsah pro sociální sítě – Piaristi | Autorka fotografie: Kristýna Vacková | IG: @kivavacek

Jmenuju se Marie Háková (dříve Grafová), těší mě. Než jsem odešla na rodičovskou, byla jsem Social Media Lead v obsahové agentuře Bubble (pomáhala jsem copywriterskému týmu využívat na max možnosti sociálních sítí), byla jsem editorka a idea maker pro Tchibo Blog a vedla pravidelné workshopy obsahu na sítích pro Piaristy.

Na rodičovské / volné noze pokračuju v interním vzdělávání v Bubble, tvořím obsah na sociálních sítích pro několik málo klientů, dělám audity komunikace a nárazově školím v Holkách z marketingu.

Moje kurzy jsou vhodné přednostně pro ty, kdo se o celý online obsah starají sami nebo v malém týmu.

Sledovat mě můžete na Twitteru (@ahojmarie) a Instagramu (@marie.premyslovna). Nové články nebo třeba čerstvě vypsané termíny veřejných kurzů posílám newsletterem.